Priročnik Russell Hobbs 17877-56 Easy Fill Likalnik

Ali potrebujete priročnik za Russell Hobbs 17877-56 Easy Fill Likalnik? Spodaj si lahko ogledate in brezplačno prenesete priročnik v formatu PDF. Prav tako so navedeni pogosto postavljena vprašanja, ocena izdelka in povratne informacije uporabnikov, kar vam omogoča optimalno uporabo izdelka. Če to ni priročnik, ki ste ga želeli, stopite v stik z nami.

Ali je vaš izdelek okvarjen in v priročniku ne najdete rešitve? Obiščite Repair Café za brezplačno popravilo.

Priročnik

Loading…

Prenesi priročnik v slovenščini (PDF, 0.56 MB)
(Pomislite na okolje in ta priročnik natisnite le, če je to res nujno.)

Loading…

Ocena

Povejte nam, kaj menite o Russell Hobbs 17877-56 Easy Fill Likalnik, tako da oddate oceno izdelka. Ali želite deliti svoje izkušnje z izdelkom ali postaviti vprašanje? Oddajte komentar na dnu strani.
Ali ste zadovoljni s tem Russell Hobbs izdelkom?
Da Ne
Bodite prvi, ki boste ocenili ta izdelek
0 glasovi

Pogosta vprašanja in odgovori

Naša podporna ekipa išče uporabne informacije o izdelkih in odgovore na pogosta vprašanja. Če v pogosto postavljenih vprašanjih odkrijete nenatančnost, nam to sporočite prek obrazca za stik.

Ali lahko dno likalnika očistim s čistilnikom? Potrjeno
Ne, to lahko poškoduje dno. Za čiščenje uporabite vlažno krpo ali mehko gobo.

To je bilo koristno (296)
Kakšne so razlike med parnim likalnikom in običajnim likalnikom? Potrjeno
Največja prednost parnega likalnika je, da zaradi uporabe pare lažje odstranjuje gube. Običajno likalnik je nasprotno veliko lažji in pogosto cenejši.

To je bilo koristno (247)
Podplat mojega železa je razbarvan, ali lahko z njim še vedno likam? Potrjeno
To je mogoče, vendar obstaja verjetnost, da se bo podrgnilo na oblačilih svetle barve.

To je bilo koristno (216)
Ali lahko likam gumbe? Potrjeno
Ne, to bo poškodovalo podplat likalnika in to bo preprečilo pravilno delovanje likalnika. Nikoli ne likajte gumbov, zadrg ali drugih trdih predmetov.

To je bilo koristno (142)

Pridružite se pogovoru o tem izdelku

Priročnik Russell Hobbs 17877-56 Easy Fill Likalnik